SMS & MAIL

Her Zaman Her Ortam 
Reklamlar ile Müşterilerinize Ulaşın

sms & mail
Toplu Mail İşleriniz Emin Ellerde

Forapps Mail Firmanızın toplu e-mail gönderimlerini kolaylıkla gönderimini sağlama sağlayarak süreci etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

Forapps Mail şablon tasarımı özelliği ile HTML bilginiz olmasa dahi,  editörü kullanarak e-posta tasarımınızı kolayca yapabilirsiniz.

Toplu e-posta mesajı gönderimleriniz için, hazır şablonları de kullanabilirsiniz Hazır şablonların listesi, size içerik üretiminiz konusunda rehberlik edecektir. Bu listeden metin içeriği oluşturmak için herhangi bir hazır şablonu seçebilir ve seçtiğiniz şablondaki metnin yazı tipi, yazı stili yazının fontunun büyüklüğü, zeminin rengi gibi alanlarında dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Forapps Mail, mesajların ulaştığı kişi sayısı, açılma oranı, olumsuz geri dönüş gibi şeyleri raporlayabilmenizi sağlar. Raporlama yaparak, en iyi mobil pazarlama stratejisini yakalayabilirsiniz.

Kişileri ilgi alanlarına göre gruplayın!

Forapps Mail istediğiniz sayıda özel listeler oluşturabilirsiniz. Listenizdeki müşterilerinizi sizin belirttiğiniz esaslara göre raporlar.

Kriter sayfasından kolaylıkla kişi listelerinizi oluşturabilir, güncellebilir ve her kişiye özel filtreleme kriter ekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha doğru rapor sonuçları alabilirsiniz.

Kolay kişi aktarımı

İster kopyala/yapıştır yöntemiyle kolayca kişileri panelinize yükleyin, istersenizde excel ile özel alanları kullanarak kişileri sisteme aktarın.

Kolay kişi aktarım özelliği ile Forapps Mail sizi zahmetten kurtarır ve e-posta pazarlama faaliyetlerinizi kolayca yürütmenize olanak sağlar.

Raporlama

Kampanyalarınızın başarısını ölçülebilir sonuçlar ile takip edebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Müşterilerimizin, kimliklerine ve özel bilgilerine dair herhangi bir şeyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşmayız. Bu kapsamda, tüm verilerinizin güvenliği, sözleşmemiz ile korunma altına alınmıştır.

Api Entegrasyonu

Forapps Mail; web sitenize, uygulamanıza, yazılımınıza veya Forapps CRM sisteminize entegre etmek için API'mızı kullanın.

 

Toplu Mail İşleriniz Emin Ellerde
Toplu SMS ile Anında Bilgilendirin
Toplu SMS ile Anında Bilgilendirin

Toplu SMS, neredeyse geniş coğrafyalarda herkese ulaşabileceğiniz, en ekonomik iletişim aracıdır. Erişim yüzdesi etkisiyle analiz edildiğinde, rakipsiz bir araç…

SMS, her geçen gün daha fazla şirket tarafından, en temel pazarlama yöntemi olarak kullanılır hale geliyor. Bu da operatörlerin, kurumlara özel toplu mesaj paketlerini daha uygun fiyata sunması olanağını sağlıyor.

Forapps SMS, mesajların ulaştığı kişi sayısı, açılma yüzdesi, olumsuz geri dönüş gibi verileri raporlayabilmenizi sağlar. Raporlama yaparak, en iyi mobil pazarlama stratejisini yakalayabilirsiniz.

Forapps SMS, neredeyse dünya üzerinde herkese ulaşabileceğiniz, en ekonomik iletişim aracı. Erişim oranı ve etkisiyle kıyaslandığında, rakipsiz bir araç.

Başlıklı Toplu SMS Gönderin!

Başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır. Markanızı göstererek gönderdiğiniz SMS’ler, hem marka bilinirliğinizi hem de güvenilirliğinizi artırır.

Api Entegrasyonu!

SMS mesajlaşmayı web sitenize, uygulamanıza, yazılımınıza veya  Forapps CRM sisteminize entegre etmek için API'mızı kullanın.

bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

Fetih Mah. Aslanlıkışla Cad. No: 144 R Karatay / KONYA
+90 332 606 01 12
destek@forapps.com.tr
forapps.com.tr
© Copyright FORAPPS Version 4.8 2024.
  • Gizlilik Politikası
  • Kalite Yönetimi Politikası
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası