B2B

sayısal dönüşümde
yazılım çözünürlüğü ve ötesi

b2b
Yeni Bir Heyecan: Forapps b2b

Forapps B2B tüm sipariş süreçlerini kontrol altına alarak iş ortaklarınızla güçlü bir işbirliği sağlayan ve işletmeler arasında ticareti kolaylaştıran ve düzenleyen en ideal ortamı sağlar.

B2B Yazılımı sayesinde lojistik, satış ve pazarlama faaliyetleri iş ortaklarınız ile işbirliği içinde rahatlıkla ve güven içinde yürütülür.

Güçlü bir SSL sistemi ile ödeme yapabilir ve müşterilerinize/iş ortaklarınıza geniş ve güvenlikli bir üyelik yönetimi sunabilirsiniz.

İşletmelerin ihtiyaç duydukları ödeme kanalları Forapps B2B Yazılımı ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Sanal Pos ve Banka Ödeme entegrasyonları mali açıdan müşterilerinizi ödeme noktasında oldukça kolaylaştıracaktır. Tüm ödeme sistemlerini B2B içine entegre edilen bir modül ile tek merkezden yönetebilirsiniz. 

Forapps B2B Yazılımı için kullanıcı sınırı yoktur. Sınırsız müşteri/iş ortağı ekleyebilir ve işinizi hayalleriniz kadar büyütebilirsiniz.

Forapps B2B  ile ürün ve kategori sınırı yoktur. İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun biz de size uygun B2B çözümü vardır.    Ayrıca ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar tanımlayabilir böylelikle de müşterilerin sizin ve ürünleriniz hakkında daha çok kaliteli bilgiye ve algıya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Oluşturulan kategorileri yönetebilir, bu kategorilere ürün eşleştirme yapılması, yeni ürün atama işleminin en hızlı bir şekle yapılması sağlanabilir. İlişkili ürünler belirlenebilir ve ön plana çıkartılmak istenen favori ürünler oluşturulabilirsiniz.

OEM stok koduna ait sınırsız OEM girişi yapılabilirsiniz. Ayrıca eklenen OEM kodlarının kullanıcı tarafından görünürlüğünü belirleyebilirsiniz.

Basit ve kullanışlı ara yüzü sayesinde bayilerinizi yormadan ve hızlı bir şekilde satışları yönetebilirsiniz.

Üstün filtreleme olanakları ile site içerisinde arana ürüne en kısa sürede ulaşabilme imkânı sunuyoruz.

Forapps B2B Yazılımı ile listeleme ekranlarında olması gereken alanlar sistem yöneticisi tarafından belirlenebilir, böylelikle de alt bayilere daha kullanışlı listelemeler sağlanayabilirsiniz.

 

 Yeni Bir Heyecan: Forapps b2b
Fonksiyonel, Hızlı ve Kullanışlı!
Fonksiyonel, Hızlı ve Kullanışlı!

B2B Yazılımı ile 7/24 canlı bir sistemi kurmak sizin elinizde. Dünyanın neresinden olursa olsun işletmeler arası etkileşimi en uygun şekilde yürütebilirsiniz. Bu B2B Yazılım;  B2B yöneticilerine ve kullanıcılarına ait sipariş ve ödeme bilgilerine platformdan bağımsız bir şekilde her an her yerden erişimini sağlar.

Forapps B2B gelişmiş ıskonto yönetimi sunar. Her müşterinize ayrı bir ıskonto tanımlayabilir ve bayileriniz arasında rekabeti artırabilirsiniz.

Forapps B2B ticari yazılım ve sistemlerinizle bütünleşik bir B2B Yazılımıdır. Gerek muhasebe programları ile gerekse pazar yerleri ile üstün entegrasyonlar kurarak sizi tekrarlı işlemlerden kurtardığı gibi sisteminizin stabil çalışmasını da sağlar.

Forapps B2B Yazılımı birçok kargo ile bütünleşik çalışarak müşterilerinizin süreci takip etmesine olanak verir.  

Çoklu Dil Desteği ile isterseniz satışlarınızı uluslar arası alana açabilirsiniz. Bu saye de hem pazar alanınız genişler hem de marka değeriniz artmış olur.

B2B sistemlerinin olmaz ise olması analiz ve raporlamalardır. Forapps B2B Yazılımı ile satış ve sonrası süreçlere dair geniş raporlamalar ile yapacağınız güçlü analizler sizi daha doğru düşünmeye ve hedeflerinize ulaşmak için doğru kararlar almaya olanak sağlayacaktır.  

Forapps B2B Yazılımı, size uygun kişiselleştirme imkânları sağlayarak firmanız ile B2B sistemi arasında ki etkileşimi en iyi noktaya taşır. Bu saye de daha senkronize bir işletme yönetimi sağlanmış olur.

bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

Fetih Mah. Aslanlıkışla Cad. No: 144 R Karatay / KONYA
+90 332 606 01 12
destek@forapps.com.tr
forapps.com.tr
© Copyright FORAPPS Version 4.8 2024.
  • Gizlilik Politikası
  • Kalite Yönetimi Politikası
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası