Congress

Tüm Organizasyon İşlemlerinizi 

Hızlı ve Hatasız Bir Şekilde Çözüyoruz

congress
Kongreleriniz Sorunsuz İşlesin

Kongre sayfanızın her alanını kendinizin yönetmesini sağlıyoruz. Forapps Congress Ulusal ve Uluslararası kongreleriniz için tam uyumludur.

Kongre hakkında genel bilgilendirmeler, otel, konaklama ve fiyat bilgilendirmeler yapabilme imkânı ile hızlı bir şekilde tanıtım yapabilirsiniz.

Forapps Congress ile kongre sitenizin kontrol ve düzeltmelerini komite icra üyelerine güvenli erişim ile kullanmalarını sağlama imkânı sağlıyoruz.

Kongre içerik güncellenmesini ve katılımcı işlemlerinizin yönetimini platformdan bağımsız internet erişimi olan her yerden yapılmasını sağlıyoruz.

Forapps Congress ile sponsorlarınızı yayınlayabilir, organizasyon komitesi yayınlama ve tanıtma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kongre organizasyonunu yönetme, takip ve koordine etme, katılımcıların konaklama ve çeşitli ücretleri transfer gibi hizmetlerin yönetimini görevlendirkleriniz tarafından takip edilmesini sağlıyoruz

Katılımcı ve bildiri kayıt işlemlerinin internet üzerinden yer ve zaman kavramlarına takılmadan ve hızlı yapılması, katılımcı bildiri, makale ve tüm metin olarak toplanması,  değerlendirilmesi bilimsel çalışmaları metin veya ek dosya  olarak istenilen formatta saklayabilme, son gönderim tarihinde gönderim onaylarını alabilme imkanları çok kolay bir şekilde sitemimiz tarafından yürütlecektir.

Katılımcıların Kredi kartı ve havale güvenli online ödeme yaptırabilir, bu ödemelerden kaynaklı kongre gelirlerini takip edebilirsiniz.

Forapps Congress ile Online yönetim panelinizin sayesinde her zaman ve her yerden sisteminizi kontrol altında tutabilir ve yönetebilirsiniz.

Kongreleriniz Sorunsuz İşlesin
bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

Fetih Mah. Aslanlıkışla Cad. No: 144 R Karatay / KONYA
+90 332 606 01 12
destek@forapps.com.tr
forapps.com.tr
© Copyright FORAPPS Version 4.8 2024.
  • Gizlilik Politikası
  • Kalite Yönetimi Politikası
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası