Integration

Entegrasyon Çözümlerimiz 

Firmanınızın Verimliliğini ve Karlılığını Artıracaktır

integration
Çözümlerinizi Bir Noktadan Takip Edin

Forapps Integration,  yazılımsal entegrasyonların yapılabilmesi için her türlü alt yapı imkânlarını sunmaktadır. Böylelikle e-ticaret siteleri iş süreçlerini entegre ederek iş gücü verimliliğini arttırabilmektedir. 

Müşteriye satış yapılması E-Ticaret Siteleri için en büyük hedef olmakla beraber, satış sonrası hizmetlerde müşteri devamlılığında esastır. Faturanın kesilmesi, ticari programda cari bilgilerinin doğru bir formatta aktarılmış olması, stokların kayıtları sırasında hata meydana gelmemesi, satışların artması ile beraber ciddi sorun teşkil etmeye başlamaktadır.

Forapps Integration ile hem şirket içi işleyiş otomatikleştirilecek, hem de otomasyon sayesinde hatalar minimize edilmekte, bunun sonucu olarak çalışanların ileri düzeyde motivasyonu yükselmekte performansları artmaktadır. Bütün bunların sonucu olarak ta, daha az kişi ile daha fazla iş yapılabildiği için, maliyetlerde ciddi bir azalma meydana gelmektedir.

 

Çözümlerinizi Bir Noktadan Takip Edin
Forapps Pazaryeri Entegrasyonu
Forapps  Pazaryeri Entegrasyonu

Forapps Entegrasyon'a girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti, Epttavm, ve Sanalpazar listelenir ve tüm siparişleriniz Forapps Entegrasyon’dan  yönetilir

Ürün yükleme, stok kontrolü, bilgi güncelleme, sipariş yönetimi ve faturalandırma, tüm bunları sizin yerinize Forapps Entegrasyon otomatik olarak yapsın.

Forapps  Ön Muhasebe Programı

Muhasebe programları (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Nebim, Vega, Dia, Paraşüt, Sentez, Link, Nethesap) ile ürün ve siparişlerinizin çift taraflı anlık entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Forapps Entegrasyon  muhasebe programınız ile uyumlu bir şekilde çalışır. Böylelikle e-ticaret siteniz ile muhasebe programınız arasında yapılan entegrasyon sizi ciddi anlamda iş yükünden kurtarır.

Forapps E-Ticaret B2c Ve B2b Entegrasyonları

Forapps ile mevcut kullandığınız veya paketlerimiz içinde gelen E-ticaret siteleriniz, pazaryeri mağazalarınızla beraber tek panelden yönetilir.

bizimle iletişime geçin

Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

Fetih Mah. Aslanlıkışla Cad. No: 144 R Karatay / KONYA
+90 332 606 01 12
destek@forapps.com.tr
forapps.com.tr
© Copyright FORAPPS Version 4.8 2024.
  • Gizlilik Politikası
  • Kalite Yönetimi Politikası
  • Bilgi Güvenliği Yönetimi Politikası